Черкаська "Свобода": "молодики Тулуба" напали на складське приміщення "Свободи" й побили активістів

Черкаська "Свобода": "молодики Тулуба" напали на складське приміщення "Свободи" й побили активістівЯк інформують у прес-службі черкаської організації ВО «Свобода», 25 лютого о 13. 40 у Черкасах молодики кримінальної зовнішності напали на складське приміщення, яке орендує "Свобода" на вулиці Ільїна. В той час двоє партійців саме виготовляли реквізит для вуличної акції, яка має відбутися сьогодні до роковин перебування Януковича на посаді Президента України.
Близько десятка молодиків увірвалися до приміщення "Свободи", гуртом побили двох активістів та поламали реквізит, який свободівці готували до акції, – труну та деякі інші речі. Зважаючи на опір націоналістів, зловмисники швидко втекли. Свободівці одразу ж викликали міліцію для складення протоколу з цього інциденту.
Як йдеться в повідомленні, в нападниках свободівці впізнали учасників післявиборчого силового протистояння біля ОВК №194. Окрім того, цих молодиків часто помічають під час силових дій проти акцій опозиції.
- Черкаська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" закликає намісника Януковича на Черкащині Сергія Тулуба відмовитися від використання своїх "братків" у політичних цілях і заявляє про адекватну відповідь на такі дії як замовникам, так і виконавцям цієї провокації, - йдеться в повідомленні прес-служби.
25.02.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter