Тулуб зрозумів, що "пакращення" в Черкасах є - на "Фермерському ринку"

Тулуб зрозумів, що "пакращення" в Черкасах є - на "Фермерському ринку"Голова Черкаської ОДА відвідав «Фермерський» ринок у Черкасах. Як інформують у пресс-службі ОДА, за результатами відвідин Сергій Борисович дав цінну вказівку.
- Якщо чесно, ціни непогані, тут все дешевше, ніж, наприклад, на Центральному ринку. Вибір великий, якість непогана. Коли закінчуються продукти, відразу йду сюди, – говорить постійна відвідувачка Лідія Григорівна.
Загалом, громадяни задоволені як обслуговуванням, так і якістю товарів на прилавках. Приваблюють порівняно невеликі ціни і те, що продукти привозять сюди безпосередні виробники, отже, не потрібно перейматися щодо значної переплати та якості чи терміну придатності продукції.
Керівник області дав доручення подбати про те, щоб на прилавках було більше товарів місцевого виробника. Також він зауважив, що на ринку має бути в ширшому асортименті представлена саме сільськогосподарська продукція – м'ясо, овочі, молоко, тощо, а ціни на неї мають бути доступнішими.
- Треба щоб люди бачили, що купують своє, черкаське, а не привезене незрозуміло звідки, - наголосив голова ОДА.
22.02.2013 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter