Новина читача: У Чорнобаї новий прокурор вирішив, що до туалету можуть ходити тільки прокурорські, а всі інші - йдіть до вітру...

Новина читача: У Чорнобаї новий прокурор вирішив, що до туалету можуть ходити тільки прокурорські, а всі інші - йдіть до вітру...Нещодавно Чорнобаївський район отримав нового прокурора. Ним став колишній прокурор Золотоніського району Віктор Калініченко. З нагоди цього прокуратура Золотоніського району літає на крилах радості вже майже місяць, а Золотоніська міліція кожного разу, піднімаючи чарку, пила за одне і теж -за визволення Золотоніського району.... На відміну від золотоніських колег, Чорнобаївщина поринула смутком і горем.
І ось перші подвиги та звершення нового прокурора Чорнобаївського району на вустах всіх мешканців Чорнобаївщини. За вказівкою Віктора Калініченко закрито громадський туалет, який знаходиться в будівлі, де розміщено прокуратура, та яким, протягом багатьох років користувались всі працівники інших установ органів виконавчої влади, які на таких же рівних правах орендують приміщення в спільній будівлі. Закрито на великий замок і доступ до ключа мають виключно працівники прокуратури. А працівники інших установ обмежені в такому праві.
Мабуть, Віктор Калініченко думає, що ходити в туалет хочуть тільки працівники прокуратури, а всі інші такої потреби не мають? А можливо він взагалі не вважає їх за людей!!!!!
Чи можливо в цьому є не виконання якихось вимог Законів України, чи є підозри якогось порушення??? Цікаво???
Є тема для роздумів для новопризначеного прокурора області. Цікаві підходи до виконання своїх прав та обов’язків з боку прокурора району, на якого не покладено обов’язки позбавляння людей задовольняти життєво необхідні потреби.
Якщо навіть і договором оренди, приміщення туалету надано виключно прокуратурі за одну гривню в рік, то можна, чисто з людських підходів, надати його кусочок в суборенду для користування працівників інших установ органів виконавчої влади, наприклад за п’ятдесят копійок в рік...
Оце і є однин з основних підходів розбудови європейського демократичного суспільства нашої держави, який побудований на принципах виховання з застосуванням репресивних методів...
Читач Klimenko
21.02.2013 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:02 22.02.2013 Skin_:
Мабуть наступним законним рішенням буде повна депортація всіх хто знаходиться в тій будівлі. А потім там відкриється якийсь фармацептичний заклад!
18:11 21.02.2013 igorrock:
Цікаво яке буде наступне рішення прокурора району )))))))))))))