Колектив Корсунь-Шевченківського Заповідника просить Тулуба вступитись за свого директора

Сьогодні працівники Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного Заповідника передали відкритий лист голові Черкаської ОДА Сергієві Тулубу. У листі йдеться про намір обласної влади звільнити директора Заповідника Парасковію Степенькину (докладніше – тут).
Колектив Корсунь-Шевченківського Заповідника просить Тулуба вступитись за свого директора
Клікніть для збільшення зображення
24.02.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:20 26.02.2012 Lyudmila-Shevchenko:
Можна дослідити скільки часу затрачається на виготовлення деталі, а якою мірою можна визначити затрати моральні, нервові? Заповідник один з перших в області серед музеїв вийшов на спілкування в Інтернет-просторі, один з перших взяв участь (і цю традицію продовжує) у Всесвітній акції "Ніч музеїв".Двічі на рік у художній галереї Заповідника проводитья конкурс дитячого малюнка,у якому бере участь понад 150 дітей. За підсумками діти отримують призи та цінні подарунки. А скільки проводиться у центральній залі музею концертів! Науковці Заповідника не сидять на місці: постійно читають лекції у міських та сільських школах,організовують та проводять різні заходи, такі як Свято вулиці, солдатської пісні, зістрічі з ветеранами, науково-практичні конференції і багато ін. Заповідник, не маючи достатньої матеріально-технічної бази, віднаходить і кошти, і час на проведення різноманітних науково-освітніх заходів. Тільки чомусь у цих заходах не приймають участі ні адміністрація району, ні районна рада. Районна газета тільки і пестрить тим, що директор нічого не робить. Але ж у заповіднику працює майже 80 осіб, і якщо "директор нічого не робить", то і працівники нічого не роблять? Заповідник входить у сімку чудес Черкащини, був представлений у проекті "7 чудес України". За всім цим стоїть Парасковія Яківна з умінням згуртувати людей навколо втілення нової ідеї, організувати і самій безпосередньо прийняти участь у роботах і заходах. Прикро, що голова районної адміністрації жодного разу не взяв участь у заходах, які проводить Заповідник, можливо тоді б він змінив думку і про директора, і про Заповідник вцілому. Прикро, що він не бачив як директор нарівні з усіма білить палац, загрібає листя, чистить сніг. Прикро, дуже прикро.
11:29 26.02.2012 Olena-Perova:
Хочу поділитися ситуацією. Майже аналогічна корсунській. Колектив встав на захист керівника, написали листа до прокуратури про незаконні дії голови РДА, але те що було потім... Голова РДА сказав, що нічого не говорив, нікого не звільняв, що наші "потуги", як він висловився, це політичне замовлення. Ми були шоковані і морально подавлені. Керівника зацькували так, що він сам звільнився, новий керівник до колективу поставився з розумінням, але...
21:18 25.02.2012 Aleks:
Ми тут сиділи з народом і самі себе запитували: у чому феномен Паші Яківни? Начертили дві колонки "чесний керівник" і "нечесний". Стали вписувати всіх керівників міста, району нинішніх та бувших. І от що цікаво. У колонці "чесний" були лише одиниці. Одних убрали, щоб місце донечці дати, інших перевели в інші райони, один сам пішов.А от Паша Яківна, як перст, на сьогодні залишилась у цій колонці. Це не підлабузництво, самі сядьте за стіл, візміть листок, згадайте наше керівництво і ви побачите, що ми були праві.
20:06 25.02.2012 lady_cat:
Шановний!!! На кого Ви збираєтеся перекласти обов"язки? Ви мали справу з цією людиною???? не раджу, з власного досвіду, мати справу з таким самодуром. Якщо міняти начальника - потрібно знайти ГІДНУ заміну. Прислухайтеся до колективу. Це найменше, що ви можете зробити для культури в цьомц регіоні.
19:11 25.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
10:47 25.02.2012 LediStar: Я, колего, не знаю, скільки Вам років... Мене поняття "система" бісить ще з радянських часів. Бо я переконана, що "система" - це люди. Почнеш міняти людину - себе, насамперед, одразу відчуються зміни в "системі". Те, що співробітники заповідника наважилися захищатися РАЗОМ - це вже успіх. Головне - триматися РАЗОМ, не даючи себе стравити. Зараз ой скільки майстрів стикати людей лобами - страхом, плітками, лестощами, обіцянками.
10:47 25.02.2012 LediStar:
Переглянувся всі статті і хочу сказати: наївні Ви люди! Сучасні донкіхоти! З ким боретесь - з системою? Мені шкода Вас. У кращому випадку ваша писанина повернеться вам же з підписом "шароварника" розібратися у ситуації на місці. Вам потрібно організувати пресу на повну катушку, запросити телебачення, організувати круглий стал за участю вищого керівництва. Тільки тоді буде результат. А доля вашого листа буде як і інших - кануть в лета (а може і ні?). Одне скажу - не здавайтеся, якщо ви впевнені у тому що вам потрібен ваш керівник - стійте за нього.
21:40 24.02.2012 korsuntchanka.best:
У наш час вступитися за керівника - варто багатого. Який ще керівник може гордитися такими підлеглими? І який керівник упевнений, що за нього колектив піде на такий вчинок? Заповідник у місті є не тільки Національною перлиною, а ще й установою, куди важко влаштуватися на роботу - працюють люди там довго, і це означає стабільність (не у грошовому еквіваленті) у відношеннях. Пашу Яківну можна привітати з тим, що вона має таку вагому підтримку. Не всі мають мілку, продажну душонку. Здебільшого сьогодні люди тримаються моя хата зкраю - я нічого не знаю. Ммолодці! Так держати.