Чигирин підписав партнерську угоду з підмосковним Наро-Фомінськом

Чигирин підписав партнерську угоду з підмосковним Наро-ФомінськомЗа інформацією Чигиринської РДА, підписано договір про співпрацю та добросусідські стосунки між Чигирином та Наро-Фомінськом Московської області.
З російської сторони договір було підписано першим заступником голови адміністрації міського поселення Наро-Фомінськ Ігорем Степаненком. Інтереси чигиринської громади представляли голова райдержадміністрації Олександр Цисаренко та голова районної ради Ганна Совгира.
– Підвалини добросусідських відносин між нашими народами закладено ще за часів гетьманування Богдана Хмельницького, коли в 1654 році було підписано Переяславську угоду. Тож символічно, що майже 360 років потому в місті Чигирині, який в середині ХVІІ століття був першою гетьманською столицею та одним із центрів європейської дипломатії, відбувається ця знаменна подія, – зазначив голова районної адміністрації Олександр Цисаренко.
Перший заступник голови адміністрації міського поселення Наро-Фомінськ Ігор Степаненко підкреслив, що підписання цього договору сприятиме налагодженню взаємовигідних партнерських зв’язків, розширенню та поглибленню взаємної співпраці між двома народами.
Він зазначив, що договором передбачено організацію спільних починань у сфері економіки, розвитку підприємництва, культури, мистецтва, освіти, спорту й туризму.
На згадку про цю визначну віху в історії двох споріднених земель сторони обмінялися цінними подарунками. Чигиринці подарували наро-фомінцям святий український оберег – вишитий рушник та символ сили духу, свободи та впевненості у майбутньому – гетьманську булаву.
Сам Богдан Хмельницький (Олександр Загоруйко) прийшов благословити народження доброї справи...
19.02.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter