Дитячі садочки Умані кілька тижнів не отримують молокопродукти

Вихованці дитячих садочків Умані вже кілька тижнів не бачать молочних продуктів. Причина у специфіці тендерного законодавства - пояснюють у міському відділі освіти. Участь у торгах на закупівлю молока взяв лише один учасник, тому вони автоматично були визнані не дійсними. Доки освітяни думають, що робити, малеча у садочках радіє згущеному молоку. Більше у сюжеті наших кореспондентів.

Страви на молоці у дитсадках чи не найголовніші. Так дітей змалечку привчають їсти корисну і поживну їжу.

Катерина, вихованка дитсадка:

- З молока роблять сгущьонку, молочну кашу, какао, ряжанку, молочну вермішель, тоді щє запіканку.

Тепер малеча 19 дитсадків Умані ще з більшим задоволенням ласує цими стравами. Свіже коров'яче молоко у них замінили на згущене. Кухарі запевняють: воно має той самий склад поживних речовин, що й звичайне.

Оксана Рябошапка, шеф-кухар дитячого садка:

- На полудник мы очень часто даем молочную кашу, в данный момент молочная каша варится на сгущенном молоке. И напитки так само, чай со сгущенным молоком, и напитки кофейные со сгущенным.

Без свіжого молока діти лишилися, бо не змогли обрати постачальника, кажуть у відділі освіти. Тендер проводили, але участь у ньому взяв лише один учасник, тож результати визнали недійсними. Проте від початку цього року набув чинності новий класифікатор товарів та послуг. Завдяки йому ситуація скоро зміниться, кажуть освітяни.

Оксана Мельник, заступник начальника відділу освіти уманської міської ради:


- Відповідно до цього класифікатора, ми маємо можливість закупити не проводячи тендерів молоко коров'яче сире від підприємців.

Молоко знов з'явиться на кухнях дитсадків за два тижні, обіцяють освітяни. Поки що ж у малечі є шанс досхочу наїстися згущенки.
Ольга Сас, Ірина Васюра, Павло Тимошенко, телеканал "Інтер"
Подробности-ТВ
18.02.2013 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter