У Черкасах пропонують отримувати рахунки за компослуги по електронній пошті

У Черкасах пропонують отримувати рахунки за компослуги по електронній пошті Як інформують у прес-службі Черкаського МВк, відтепер ті, хто не отримав через пошту рахунки за комунальні послуги, може замовити їх по електронній пошті. Для цього треба відправити запит із зазначенням адреси та особистого рахунку, розміщеного на платіжки біля адреси, на імейл: 560885@gmail.com. Ця послуга буде доступна лише для певних видів рахунків: платіжки за тепло і гарячу воду, квартплату, вивезення сміття.
Таким чином Міський інформаційно-розрахунковий центр, через який проходить більшість розрахунків за комунальні послуги, має намір зробити отримання платіжок комфортнішим.
Як з’ясувалося, деяка частина рахунків через низку суб’єктивних причин (відсутність чи пошкодження поштових скриньок, крадіжки тощо) інколи не доходить до черкасців. Тому жителі Черкас мають можливість замовити платіжки через електронну пошту.
Щоб оплатити рахунки, їм потрібно буде лише роздрукувати рахунок і сплатити за комунальні у будь-якому відділенні банку чи пошті.
24.02.2012 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:06 24.02.2012 mail:
А можно всем организациям такое предложить? Это было бы так удобно. Очень нравится такая идея.