Одарич відкриває макет "потішного" Хрещатика

Одарич відкриває макет "потішного" Хрещатика21 лютого розпочинається публічне обговорення реконструкції вулиці Хрещатик, повідомляють у Черкаському МВК. На вул. Благовісній, 170 для громадськості відкриють візуалізований макет вулиці Хрещатика. Сама модель має майже 10 метрів у довжину, на ньому детально відображена кожна будівля, розташована на цій вулиці, автомобілі, тротуари, зелені насадження. Макет виготовлений в масштабах 1 до 100.

Ознайомитися із макетом вулиці Хрещатик можна буде щодня, починаючи з 21 лютого. Там можна буде також залишити власну ідею в скриньці чи записати побажання на спеціальних дошках. Проводитиметься своєрідне голосування: можна буде віддати свій голос за певну ідею, приклад чи тезу, залишивши «мітку» на ній.

26 лютого відбудуться громадські обговорення. На розсуд громаді запропонують концепцію розвитку Хрещатика.

— Кожен, хто 26 лютого завітає в Муніципальний центр розвитку, зможе вислухати концепцію, внести свої пропозиції, — говорить міський голова Черкас Сергій Одарич. – Завдяки активності громади вдасться зробити Хрещатик дійсно візитною карткою Черкас, улюбленим місцем відпочинку городян і гостей міста.
18.02.2013 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter