Раптово помер мер Христинівки Микола Наконечний

Раптово помер мер Христинівки Микола Наконечний За інформацією Вечірньої Умані, на 50 році життя раптово помер Микола Наконечний, міський голова міста Христинівка.
Увечері 17 лютого несподівано помер Микола Наконечний. Спортсмен, штангіст, який тренувався у місцевому спортзалі разом із молоддю, пірнав в ополонку, відзначився своєю роботою - за короткий строк місто Христинівка змінилося на краще. Під час виборів на другий строк він показав рекордний показник довіри громадян - за нього проголосувало понад 90% виборців. Балотувався на посаду депутата Верховної Ради, зайняв друге місце. Під час виборів у його оселю закидали гранату, яка вибухнула. За щасливою випадковістю, тоді його не було вдома.
Микола Наконечний помер у реанімації міста Христинівка. Це підтвердив його соратник Валерій Костюк та місцеві правоохоронці. Друзі померлого розповідають, що йому увечері несподівано стало погано. У лікарів підозра на тромб. Можливо розглядається і версія вбивства - реанімація оточена правоохоронцями...
18.02.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter