В Умані працює єдиний в Україні глухий стоматолог

В Умані працює єдиний в Україні глухий стоматолог Четверту річницю своєї роботи святкує єдиний в Україні… глухий стоматолог. Про це повідомляє Вечірня Умань. Олександр Кіщук попри ваду, зумів збудувати своє життя: отримати гарну роботу в уманській стоматологічній клініці «Фенікс», закохатись, одружитись і народити доньку. Веселий і позитивний, він ображається лише тоді, коли його називають «глухим». Бо насправді він лише людина з обмеженими можливостями. Але великим серцем, яке чує кожного…
Він повертає людям можливість кусати та нормально їсти. Єдиний у своєму роді, унікальний стоматолог працює в Умані. Веселий, компанійський, добре підготовлений професіонал Олександр Кіщук... глухий від народження. Але це не завадило йому досягнути висот у професії, одружитися та виховувати доньку. Працює зубним техніком. І його робота – зробити у людини зліпок та з нуля «збудувати» щелепу. З цією роботою він справляється «на ура».
- Гарний працівник, ми задоволені – розповідає Валентин Гелевенко, головний лікар клініки «Фенікс». – розуміє з-пів слова. Працює чітко, точно, професійно. Завжди з посмішкою, приязний, розуміє жарти. Люди часто навіть і не здогадуються, що Олександр не чує. Це справді людина з силою волі.
Насправді, навіть елементарна справа для звичайної людини, це знати алфавіт, зазвичай недосяжна для тієї, що не чує від народження. Тому читати книги і опанувати складну професію можуть лише одиниці. Але він зміг: вивчив алфавіт, навчився читати книги та читати людей «по губах». Потім закінчив медичне училище, знайти роботу і закохати у себе уманчанку.
- Мені подобається працювати зубним техніком. – розповідає Олександр через сурдоперекладача Уманського УТОГу Віру Левченко– доводиться вирішувати нестандартні завдання, вчитися, йти вперед. У мене вже росте донька і ми з дружиною мріємо придбати квартиру.
Колеги по роботі впевнені – в Олександра усе вдасться. Бо найважче він уже навчився – вміє говорити «спасибі». А відтак, здолавши власні вади, здолати матеріальні перепони буде набагато простіше…
15.02.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter