Топ-5 запитів черкащан про день Святого Валентина у Яндексі

Топ-5 запитів черкащан про день Святого Валентина у ЯндексіКористувачі пошуку Яндекса починають активно цікавитися романтичним святом ще з середини січня. Мешканці Черкас, як і інші українці, хочуть навчитися робити валентинки, шукають подарунки близьким, а також готові привітання та сценарії свят.

Топ-5 запитів черкащан про день Святого Валентина:

день Святого Валентина
валентинки своїми руками
що подарувати хлопцю на день Валентина
валентинки фото
ідеї на День закоханих

Приблизно 20% усіх святкових запитів черкащан пов'язані з пошуком подарунків. Користувачі хочуть знайти хороші ідеї презентів, запитують, як зробити подарунок своїми руками, а також шукають конкретні речі, наприклад [чашки на день влюбленных], [футболки с надписями для влюбленных], [торты ко дню влюбленных]. При цьому запитів про подарунки хлопцю, чоловікові або коханому майже в 10 разів більше, ніж про подарунки дівчатам.

Ще 17% запитів — це пошук готових валентинок та інструкцій щодо їх виготовлення. Деяких цікавлять [як намалювати малюнок до дня закоханих], [валентинки своими руками сердечки с крылышками], [валентинка из бисера]. Шукають також тексти привітань, причому не лише російською або українською, але й іншими мовами, наприклад [французкие стихи день святого валентина].

Ще близько 7% запитів пов'язані з різними святковими заходами. Користувачі шукають [14 февраля в черкассах 2013 события], [романтический ужин в день святого валентина], [веселі невеликі сценарії до дня святого валентина], [сценарій дня святого валентина в школі]. Крім того, черкащани шукають святкові вірші, пісні та рецепти.

Часто трапляються також запити, в яких користувачі потребують не просто відповіді, а дружньої поради [посоветуй пожалуйста, что можно подарить парню на день святого валентина], [можно ли писать валентинки подружкам]

Про День Святого Валентина мешканці Черкас запитували і таке:

[растяжка с днем святого валентина]

[валентинки собачке]

[кроссворд маме на день святого валентина]

[акция в финес клубе в день святого валентина]

[валентинка животным]
14.02.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter