Ату його! Три "хорти" з МВК проулюлюкали услід Радуцькому за півроку до завершення його контракту

Ату його! Три "хорти" з МВК проулюлюкали услід Радуцькому за півроку до завершення його контрактуКонтракт із нинішнім директором комунального підприємства «Дирекція парків» влітку цього року завершує свою дію, інформують у Черкаському МВК. Олександру Радуцькому повідомили про термін закінчення його контракту. У МВК зазначають, що за півроку парками міста опікуватиметься інша людина.
Далі наводяться слова чиновників, які не знайшли жодного теплого слова для колись найвідданішого «апостола» Олеговича:

Микола Кудрівцев: Завжди відкидаємо будь-які закиди щодо того, чому припинили контракт із тим чи іншим керівником. Контракт для того й існує, аби наймати людину на певний термін для виконання конкретної роботи. Це форма домовленості двох сторін. І після виконання визначених завдань контракт припиняє свою дію в установлений термін.

Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики, куратор КП «Дирекція парків»: останні два роки у парках міста практично не відбувалось змін та оновлень, потроху лише підтримувались досягнення минулого періоду.
Чого лише варті недобудови у парках. Зокрема туалети в Долині троянд та парку 50-річчя будують уже два роки і ніяк не доведуть до ладу. Оранжерею у Дитячому парку також реконструюють тривалий період, при цьому весь час підвищуючи вартість робіт. Якщо на початку планували використати близько 600 тисяч гривень, то буквально за півроку за пропозиціями та клопотаннями директора «Дирекції парків» збільшили цю суму до 915 тисяч гривень. І ще й на 2013 рік заклали в бюджеті 123 тис. грн. на завершення ремонтних робіт. Реконструкцію оранжереї проводить ТОВ «Інтербуд».
- Мені прикро бачити, як наші чудові парки потроху стають занедбаними, оскільки керівник підприємства воліє займатись політичними справами, аніж своїми обов’язками. Яскравий цьому приклад – нещодавно виданий звіт Олександра Радуцького як директора комунального підприємства, де він одну шпальту присвятив політичним іграм та особистому ставленню до влади. Це вже навіть не депутатська діяльність, а передвиборчий піар.

Валентина Шепецька, начальник управління культури МВК: А ще він приписує собі проведення частини міських фестивалів, які дійсно відбувались у парках, але організовували їх не Дирекція парків чи Олександр Радуцький особисто. Над проведенням міських фестивалів працює все управління культури, Міський будинок культури, творчі колективи та об’єднання міста, залучаються бюджетні та спонсорські кошти. Так само, як і проектом «Сонячний годинник» опікувалась керівник зовсім іншого підрозділу, а пан Радуцький вважає, що це його заслуга.
При цьому поточну діяльність у парках він як директор не контролює. Приміром - безлад у парках і скверах. У Дитячому парку, що по Кірова, ніяк не вивезуть зрізане гілля. На пірсі – купи сміття, розмальований дитячий майданчик, встановлений ще у 2008 році. Таке відчуття, що набережна перетворилася з улюбленого місця відпочинку городян на смітник.
Ірина Топчій.: Зважаючи на це, Олександра Радуцького попередили про закінчення терміну дії його контракту. Нашим паркам потрібна людина з новими ідеями, активною позицією та ініціативністю саме до парків, а не особистих інтересів.
14.02.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter