Тулуб -Вілкулу: 72 % черкащан скаржаться на стан доріг

Тулуб -Вілкулу: 72 % черкащан скаржаться на стан доріг За інформацією Черкаської ОДА, 2013 року фінансування доріг комунальної власності буде не меншим за минулорічне та розпочнеться вже цього місяця – на цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час зустрічі з Сергієм Тулубом.
Також, повідомляють в ОДА, керівник області зустрівся з Міністром інфраструктури Володимиром Козаком. У ході зустрічі Сергій Борисович озвучив низку проблем, що за даними соціологічних опитувань, сьогодні найбільше турбують черкащан.
Так, мова йшла про стан доріг загального користування; використання транзитного потенціалу області; ремонт мосту через Дніпро (на автодорозі Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань); підготовку автомобільних доріг загального значення на під’їздах до м.Канева і у Звенигородському та Городищенському районах до заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
«Результати соціологічних досліджень і опитувань мешканців області засвідчили неабияку стурбованість станом автомобільних доріг (більше 72 % опитаних). А особливе занепокоєння викликають дороги місцевого значення. Тому зі свого боку ми намагаємося докласти усіх зусиль, щоб розв’язати цю проблему», – зазначив голова ОДА.
За словами Сергія Борисовича, облдержадміністрація вже зверталася до Кабінету Міністрів України з озвучених питань, а Державному агентству автомобільних доріг направлено пропозиції про виділення додаткового фінансування з переліком об’єктів.
13.02.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:50 13.02.2013 PivoBobul:
решта 28% просто у захваті від стана доріг