Щосереди черкаські тендери можна буде бачити в режимі он-лайн

Як інформують у Черкаському МВК, в Черкасах кожен охочий може в побачити, як проходить розкриття конкурсних пропозицій по тендерам. У залі засідань Черкаської міської ради встановлена відеокамера, яка в онлайн-режимі транслює перебіг торгів. Переглянути відео можна через сайт міської ради у рубриці «Відео – Онлайн трансляція залу засідань».

Начальник відділу конкуренції департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Олександр Барабоха наголошує, що перелік тендерів, які найближчим часом проходитимуть в Черкаській міській раді, у вільному доступі розміщено на офіційному порталі Черкаської міської ради –банер на головній сторінці праворуч www.tenders.ck.ua.

– Три роки тому міська влада Черкас започаткувала відкриті торги, які, починаючи з минулого року, можна було переглянути в онлайн-режимі. Відзначу, що за цей час істотно зросла кількість учасників тендерів та різноманіття поданих пропозицій. Таким чином ми створюємо конкурентне середовище, що в результаті призводить до зменшення ціни при належній якості, – зауважив Олександр Володимирович.

Традиційно розкриття конкурсних пропозицій відбувається щосереди у каб. 206 Черкаської міської ради.
12.02.2013 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter