Черкаський губернатор "привітав" ОДТРК "Рось" з Днем захисника Вітчизни: пожежники опечатали редакцію Черкаського обласного радіо

Черкаський губернатор "привітав" ОДТРК "Рось" з Днем захисника Вітчизни: пожежники опечатали редакцію Черкаського обласного радіоЯк стало відомо Провінції, 22 лютого голова Черкаської ОДА побував у Центрі підвищення кваліфікації держслужбовців. Нагадаємо, що близько 10 місяців тому кілька поверхів Центру була віддана в оренду обласній організації Партії регіонів. Це призвело до того, що працівники Центру були фактично зігнані в одну кімнату.
Частину приміщень Центру орендує ОДТРК «Рось». Сергій Борисович відвідав редакційні приміщення й залишився незадоволеним…рівнем дотримання техніки безпеки в редакційних кімнатах. На прощання він пообіцяв журналістам швидке знайомство з пожежними інспекторами.
Сьогодні, 23 лютого, зранку працівники пожежної інспекції привітали журналістів з Днем захисника Вітчизни. У результаті їх дружнього візиту кімнати, які орендуються Черкаським обласним радіо, було опечатано «через порушення правил техніки безпеки».
«Розрулювати» ситуацію немає кому. Відсьогодні гендиректор «Росі» Юрій Уздемір – у відпустці.
Нагадаємо, що після останньої зустрічі Тулуба з журналістами Уздемір заявив, що не збирається працювати на ОДТРК.
23.02.2012 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter