Ну, майже Європа! У Дахнівці встановили електросирену "Громадяни, повітряна тривога!"

Ну, майже Європа! У Дахнівці встановили електросирену "Громадяни, повітряна тривога!"За інформацією Черкаського МВК, в Дахнівці встановили електросирену, завдяки якій буде змога оповіщувати жителів мікрорайону про надзвичайні ситуації. Раніше такої системи у Дахнівці не було. Сирену придбали та встановили на школі № 29 за сприяння міської влади та голови комітету самоорганізації населення.

– Оповіщення про надзвичайні події дійсно потрібне, адже мікрорайон знаходиться в небезпечній зоні при виникненні лісових пожеж та за своїм розташуванням потрапляє в зону катастрофічного затоплення при прориві Київської та Канівської ГЕС, – зазначає начальник управління цивільної оборони Юрій Кривошея.

Керівництво СШ № 29, комітет самоорганізації населення мікрорайону «Дахнівський» спільно з управлінням цивільної оборони та департаментом освіти провели практичне навчання, відпрацювали питання термінової евакуації учнів школи з будівлі, вміння користуватись первинними засобами захисту дихання, спроможність посадових осіб організувати евакуацію та забезпечити контроль вимог безпеки.

Під час навчань був розгорнутий збірний евакуаційний пункт для подальшої евакуації населення мікрорайону, перевірено готовність адміністрації пункту до дій за призначенням.
11.02.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter