Соснівський суд оцінив моральні страждання Горкуна від слів невихованого Мамалиги в одну гривню

Соснівський суд оцінив моральні страждання Горкуна від слів невихованого Мамалиги в одну гривню Соснівський райсуд Черкас частково задовольнив позов секретаря міськради "регіонала" Віктора Горкуна. Він позивався до голови обласного осередку "Нашої України" Володимира Мамалиги.
Торік у березні Горкун головував на сесії міськради, обговорювали порядок денний. Мамалига вимагав, щоб голосування було поіменне. Секретар проігнорував це прохання. Нібито тоді Мамалига послав його на три букви. Секретар подав до суду, вимагав вибачень та 18 тис. грн моральної компенсації.
— Жоден такий випадок не має залишатися поза увагою. Свідчення про те, що він мене справді послав, дали шестеро депутатів, — каже 49-річний Віктор Горкун. — Йому присудили штраф в одну гривню.
— Те, що почулося Горкуну, — наслідок вживання алкоголю або його буйна фантазія. На жаль, законом не передбачена лікарська перевірка секретарів міськрад. Свідки образи — люди, які працюють у бюджетній сфері і є членами провладної більшості. Тобто залежні від Горкуна, — пояснює 46-річний Володимир Мамалига. — Найцікавіше, що честь, гідність та ділову репутацію Горкуна Соснівський районний суд оцінив в одну гривню. Суд має визначити, яким чином я повинен вибачитися за несказані мною слова. Якщо питання буде внесене в порядок денний сесії, то зроблю це.
Юрій Стригун gazeta.ua
23.02.2012 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter