Медичні установи Черкас утеплюватимуть за рахунок коштів від Кіотського протоколу

Медичні установи Черкас утеплюватимуть за рахунок коштів від Кіотського протоколу Цього року міська влада Черкас планує провести капітальний ремонт із утепленням фасадів і заміною старих вікон інфекційної лікарні, Черкаської міської поліклініки № 5, будівлі дитячої міської поліклініки № 2 та Третьої міської поліклініки. Про це повідомляють у Черкаському МВК. Кошти на проведення цих робіт планують використовувати не з міського бюджету. Це буде спільний проект міської ради, Фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування та Національного агентства енергоефективності.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник, усі ці роботи фінансуватимуться здебільшого за рахунок коштів, які Україна отримує з Кіотського протоколу

— Ремонт, заміна вікон в інфекційній лікарні відбуватиметься за рахунок коштів Фонду сприяння розвитку місцевого самоврядування. Вони фінансують 2/3 робіт, ми ж з міського бюджету додаємо 1/3. А в інших будівлях роботи проводитимуться за рахунок Національного агентства енергоефективності, на яке покладені функції використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, — розповів Олег Стадник.

Він розповів, що роботи з Національним агентством розпочалися ще минулого року. Мерія подала заявку до Агентства, її прийняли до розгляду. Міська влада провела тепловий аудит медичних установ. Ще минулого року оплатила виготовлення проектно-кошторисної документації. Підготувала пакет документів і направила їх до Національного агентства енергоефективності.

— Наразі ми очікуємо на засідання комісії, яка розподілятиме фінансування по регіонах України. Ми сподіваємося на позитивне вирішення питання, — зазначив Олег Стадник.
04.02.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter