"Шеф" Жуковської став власником "першої ТБ-кнопки " - телеканалу "Інтер"

"Шеф" Жуковської став власником "першої ТБ-кнопки " - телеканалу "Інтер"Дмитро Фірташ став власником медіа-холдинга Валерія Хорошковського, куди входить канал "Інтер".
Про це "Українській правді" повідомили у прес-службі телеканалу "Інтер".
"Сьогодні Компанія K.H. Media Limited, що належить Валерію Хорошковському, уклала угоду щодо продажу 100% акцій компанії Inter media group limited виходячи з оціночної вартості 2,5 мільярди доларів США", - йдеться в повідомленні прес-служби.
Таким чином, контроль над телеканалами Інтер, НТН, К1, МЕГА, Ентер-фільм, К2, Піксель та MTV перейде до GDF Media Limited після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету.
"За умов що склалися, я не маю можливості забезпечувати розвиток групи і саме ці обставини стали моєю головною мотивацією щодо продажу", - цитує Хорошковського прес-служба.
Як відомо, у 2009 році в інтерв'ю "Українській правді" Хорошковський заявив, що Фірташ володіє опціоном на покупку акцій UA Inter Media Group Limited.
"У Дмитра є опціон з досить складними умовами на придбання 50% групи UA Inter Media Group Limited. Він виник, коли ми купували канали К1, К2 і Мегаспорт", - сказав він тоді.
Українська правда
01.02.2013 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter