Тулуб дорікнув прокурорам за нерозкриття замахів на життя бютівця Бондаренка та мера Христинівки Наконечного

Тулуб дорікнув прокурорам за нерозкриття замахів на життя бютівця Бондаренка та мера Христинівки НаконечногоЯк інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб узяв участь у нараді з керівниками правоохоронних органів Черкащини, що відбулася сьогодні в обласній прокуратурі.
Основним пунктом порядку денного став аналіз роботи правоохоронців у боротьбі зі злочинністю та стан виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» протягом минулого року.
На актуальності розв’язання цієї проблеми наголосив і голова облдержадміністрації: «Ще не було жодної зустрічі з громадянами, на якій би черкащани не скаржилися на корупцію! Тому мене, як керівника виконавчої влади області, зрозуміло, не задовольняє нинішній стан організації та практичної реалізації заходів протидії корупції, оскільки чинне антикорупційне законодавство, на мій погляд, дозволяє достатньо результативно протидіяти корупції».
Крім того, Сергій Тулуб наголосив на налагодженні більш чіткої взаємодії органів прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, державної податкової служби для протидії економічній злочинності.
«За період січня-вересня 2012 року Черкащина посіла 3 місце у загальнодержавному рейтингу за рівнем боротьби зі злочинністю. Проте мене хвилює той факт, що у нас залишаються нерозкритими серйозні резонансні факти. Як наприклад, інциденти, що сталися у Христинівці та Лисянці з кандидатами у народні депутати, в будинках яких вибухнули гранати. Ця ситуація не повинна залишатися і надалі у такому «підвішеному» стані, – звертаючись до присутніх правоохоронців підкреслив очільник області. – Ми маємо одну спільну справу – забезпечення законності і правопорядку в державі».
01.02.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter