Міськрада Черкас ухвалила програму розвитку Черкас на 2013 рік

Міськрада Черкас ухвалила програму розвитку Черкас на 2013 рікЗа інформацією Черкаського МВК, депутати Черкаської міської ради ухвалили Програму соціально-економічного та культурного розвитку на 2013 рік. Програма сформована за п’ятьма основними напрямками: «Комфорт», «Громадянин», «Робота», «Здоров’я», «Ресурси».
За словами міського голови Сергія Одарича, більшість пропозицій від депутатів міської ради, були розглянуті і включені до Програми. Відбулося уточнення по деяких об’єктах (тротуарах, дитячих майданчиках), розташованих на мажоритарних округах депутатів.
— Загалом Програма соціально-економічного розвитку на 2013 рік досить насичена. Пріоритетні напрямки залишилися незмінними: ремонт доріг, утеплення шкіл та садочків, заміна освітлення, придбання медичного обладнання. Проектом року вважаємо реконструкцію вулиці Хрещатик, — говорить Сергій Одарич.
Цього року міська влада планує продовжити проекти з реконструкції черкаських доріг. Зокрема завершать роботи на тих вулицях, які капітально відремонтували торік. Нагадаємо, минулого року за кошти, отримані від випуску облігацій, та кошти бюджету розвитку були реконструйовані вулиці Смілянська, Хрещатик, Благовісна, Ільїна, Котовського, частково Гагаріна і Чорновола.
У планах влади – продовжити роботи на цих вулицях. Зокрема необхідно облаштувати примикання з іншими вулицями, з’їзди, а також зробити пониження тротуарів в місцях пішохідних переходів.
— Враховуючи, що ми хочемо реконструювати Хрещатик і певною мірою зробити його пішохідним, то транспортні потоки підуть на вулицю Фрунзе. Тому ми маємо намір провести реконструкцію дорожнього полотна цієї вулиці, — зазначив Сергій Одарич.
Окрім того, мерія планує продовжити роботи на вулиці Чорновола, Одеській, де облаштують каналізацію для відводу стічної води, а також збудувати нову дорогу, яка б з’єднала два мікрорайони – «Соснівку» та мікрорайон «Луначарського».
Вперше цього року інвестують близько 10 млн. грн. у ремонт тротуарів у Черкасах.
01.02.2013 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter