Тулуб вручив ключі від автомобілів 12 черкаським ветеранам

Тулуб вручив ключі від автомобілів 12 черкаським ветеранам За інформацією Черкаської ОДА, сьогодні під час засідання колегії облдержадміністрації, Сергій Тулуб вручив 12 ветеранам ключі від автомобілів.
Нагадаємо, за період 2011-2012 рр. людям з обмеженими можливостями було вручено 166 автомобілів, тоді як впродовж 2009-2010 рр. – лише 99.
«Цього року ми продовжуватимемо виконувати соціальні ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича, а це означає і продовження тієї посиленої соціальної підтримки населення, яку ми розпочали минулого року. І це вручення автомобілів – гарне підтвердження моїх слів», – зазначив Сергій Тулуб.
За словами інваліда ВВВ Івана Корнійовича Білащенка, який заробив на фронті понад 20 відзнак, на такий необхідний автотранспорт він чекав понад 10 років.
«Мені тепер буде набагато зручніше пересуватися, адже зараз навіть 100 метрів пройти важко. Хоча мені багато ж і не треба: поїхати чи до лікарні, чи в госпіталь…Раніше, пригадую, треба було йти на автобусну зупинку та й то невідомо чи ще хто підвезе…Тепер же у всіх справах відвозитиме син – мій вік вже не дозоляє сідати за кермо, хоч я і сам маю права», – розповів Іван Корнійович.
76-річна вчителька з 40 річним стажем Ліна Андронівна Кайзер теж переконана: з появою власного автомобілю їй стане жити набагато комфортніше.
«Мені дуже потрібен цей автомобіль (адже я маю хворі ноги), тому сьогодні у мене однозначно дуже радісний день, – сказала Ліна Андронівна. – Я дуже вдячна за піклування і Президенту України Віктору Януковичу, і голові облдержадміністрації Сергію Тулубу. Думаю, сьогоднішня подія справді зможе покращити моє життя!»
У цілому, очільник області ключі від автомобілів вручив 12 черкащанам.
30.01.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter