У центрі Черкас знайшли напівсонного єнотоподібного собаку

У центрі Черкас знайшли напівсонного єнотоподібного собаку Єнотоподібного собаку в Черкасах знайшли навпроти спорткомплексу "Спартак". Тварина сиділа в ямі, завглибшки до 1,5 м. Перехожі зателефонували в комунальне підприємство "Черкаська служба чистоти", повідомляє gazeta.ua.
— Поводився він спокійно й не проявляв ніякої агресії. Тільки був наляканий, — каже комунальник Сергій Синявський, який витягував тварину з ями. — Легенький, видно, давно нічого не їв.
Єнота відвезли до Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг". Там його посадили на 10-денний карантин, провели вакцинацію від сказу.
— Ми переконані, що знайдений єнотоподібний собака жив у лісі, а не в когось у квартирі. Бо тварина ця не домашня, поводиться як дикий — не дуже добре реагує на людей. Їсть багато. Найбільше любить родзинки, сухофрукти і сушені ягоди, — розповідає Ольга Абукаре, голова товариства "Друг". — Те, що хижак був не агресивним, коли його рятували, свідчить тільки про одне — єнот був сонний. А прокинувся від сплячки через відлигу і забрів до міста. Був голодний і шукав щось поїсти. Таке в природі трапляється.
— Сьогодні ми його випустили на волю, у найближчий ліс, там їх живе багато, — каже Ольга Абукаре.
30.01.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter