Уперше в історії Черкаського слідчого ізолятору тут похрестили ув`язненого

Як інформує старший інспектор у зв'язках із ЗМІ та громадськістю управління ДПтС України в Черкаській області Вікторія Заболотько, 24 січня стало незвичайним днем для одного з ув’язнених Черкаського слідчого ізолятора. З самого ранку сюди прибув отець Олександр, ієрей Свято-Троїцького собору, який провів для 16-річного Гаріка обряд Хрещення. Хлопець розповідає, що раніше не думав про питання віри та релігії, однак у стінах слідчого ізолятора часу на роздуми вдосталь. Немалу роль у прийнятті цього рішення відіграли й візити священнослужителів до слідчого ізолятора, а також те, що всі друзі хлопця, хто залишився на волі, і сусіди по камері вже хрещені.
Уперше в історії Черкаського слідчого ізолятору тут похрестили ув`язненого

Також Гарік розповів, що на волі встиг закінчити лише 9 класів загальноосвітньої школи, тепер програму 10-го опановує вже в СІЗО. Життя розділила навпіл крадіжка, яку скоїв хлопець, і в якій нині дуже розкаюється. Вірить, що прийнявши хрещення, очиститься від скоєних гріхів та матиме право просити прощення у Господа за них.
За словами заступника начальника управління ДПтС України в Черкаській області Андрія Стрижова такий випадок в історії Черкаського слідчого ізолятора перший.
[right][/right]
25.01.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter