У квітні австрійці проведуть в обласному центрі економічну місію "Сільське господарство у Черкасах"

Представники торгової місії Посольства Австрії завітали до Черкас 22 січня, повідомляють у Черкаському МВК. Австрійці обговорили з міським головою Сергієм Одаричем питання проведення 11 квітня у Черкасах економічної місії «Сільське господарство у Черкасах».
У квітні австрійці проведуть в обласному центрі економічну місію "Сільське господарство у Черкасах"

– Ми б хотіли розшитими співпрацю з містом у різних галузях, – говорить Торговий Радник Посольства Австрії в Україні Грегор Постль. – Я побачив, що з Черкасами можна працювати, у вас європейський підхід до справ. Тому така конференція дозволить австрійським компаніям, які займаються виробництвом техніки, рослинництвом, тваринництвом, агрономією, агро сервісом, познайомитись з потенціалом міста поближче і налагодити необхідні зв’язки.
За словами Сергія Одарича, наше місто дуже зацікавлене у тому, щоб іноземці відкривали тут підприємства з переробки сільськогосподарської продукції.
– Ми вже маємо співпрацю з потужною мексиканською компанією «Альтера Ацтека Милинг Украина», яка займається переробкою кукурудзи і хочемо продовжувати таку практику, – говорить мер. – Завдяки розташуванню міста на Кременчуцькому водосховищі, ми можемо забезпечити трансфер вантажів водою, що значно здешевлює перевезення. Тим паче Черкащина – це передова аграрна область в Україні.
Також міський голова запропонував представникам посольства співпрацю в галузі енергозбереження, адже зараз місто зосереджене на реновації будівель і переході теплового виробництва з газу на альтернативні джерела енергії. Крім того, Сергій Одарич наголосив на приватно-публічному партнерстві в транспортній системі, переробці сміття, будівництві житла тощо.
23.01.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter