Одарич обіцяє, що черкащанам розкажуть про те, як працюють ІТП в їхніх будинках

Одарич обіцяє, що черкащанам розкажуть про те, як працюють ІТП в їхніх будинках Одарич обіцяє, що черкащанам розкажуть про те, як працюють ІТП в їхніх будинках Сім індивідуальних теплових пунктів зі 107 уже встановлені у житлових будинках у Черкасах. Тривають пусконалагоджувальні роботи. Як інформують у Черкаському МВК, це обладнання облаштовують за кошти кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. Наступного тижня плануються зустрічі тепловиків та енергоменеджерів міста із жителями тих будинків, де встановлені ІТП.

— Під час цих зустрічей представники «Черкаситеплокомуненерго» та комунального підприємства «Інститут розвитку міста» розкажуть жителям про принципи роботи індивідуального пункту. Відтепер мешканці цих будинків самостійно визначатимуть, скільки тепла споживатиме їхня будівля, хочуть вони мати в квартирі + 25 чи + 18 градусів. Завдяки цьому відбуватиметься регулювання подачі тепла, — розповів міський голова Черкас Сергій Одарич.

Також у будинках з ІТП запровадять щомісячні звіти по використанню тепла, аби жителі бачили, скільки споживають енергії і наскільки вдалось заощадити.

Загалом цього року за кошти кредиту ЄБРР у 103 будинках у Черкасах встановлять 107 індивідуальних теплових пунктів.
21.01.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter