МВС: з 2013 року українським водіям не потрібно складати іспити для відновлення втрачениго посвідчення водія

МВС: з 2013 року українським водіям не потрібно складати іспити для відновлення втрачениго посвідчення водіяУ 2013 році українців чекає ряд нововведень, інформують у СЗГ УМВС області.
Вони мають максимально спростити життя як водіям, так і звичайним громадянам. Правоохоронці працюють над підвищенням якості послуг, що відтепер надаватимуться в режимі «єдиного вікна».
За словами заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Лекаря, з нового року українцям не потрібно буде складати іспити для відновлення втраченого водійського посвідчення. Так само тепер не потрібно проводити обов'язкове експертне дослідження транспортних засобів під час реєстрації або перереєстрації.
– Тепер не потрібно проводити оцінку вартості транспортних засобів під час їх реєстрації, як і не обов'язково пред'являти транспортний засіб при перереєстрації у зв'язку із зміною місця проживання власника або при відновленні втрачених чи зіпсованих документів, – зазначив Сергій Лекарь.
За словами заступника Міністра, відтепер спрощено і саму процедуру отримання послуг. Будь-який громадянин, незалежно від його місця проживання, або місця реєстрації його транспортного засобу, зможе отримати необхідні послуги в одному з 269 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції України, які працюють за принципом «єдиного вікна». Крім того, МВС постійно працює над тим, щоб підвищити якість своїх послуг.
– У вигляді експерименту вже почали роботу «Сервісні центри надання послуг». Тепер на їх базі можна буде одночасно отримати послуги, що надаються декількома міліцейськими підрозділами: довідки, дозволи тощо, – підкреслив Сергій Лекарь.
18.01.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter