"Хоч свята ще тривають", мер Сміли Решетняк наполегливо працює, терпляче вислуховуючи подяки за звитягу

"Хоч свята ще тривають", мер Сміли Решетняк наполегливо працює, терпляче вислуховуючи подяки за звитягуЗразок інформаційного облизування продемонстрував офіційний сайт Смілянської міської ради, інформуючи про особистий прийом громадян, проведений міським головою Сміли Вадимом Решетняком.
«Хоч свята ще тривають, 15 січня міський голова Вадим Решетняк провів особистий прийом громадян. Основні питання з якими сміляни звернулися до голови були - сприяння у покращенні житлових умов проживання, допомога у вирішенні питання щодо закінчення робіт по ремонту покрівлі даху, з’ясування та вирішення питання щодо оплати за використану електроенергію мешканцями будинку, працевлаштування, надання матеріальної допомоги. Всі підняті питання міський голова уважно розглянув та взяв під особистий контроль.
Дуже приємним і несподіваним, у наш час, було звернення однієї з громадянок від імені групи жителів Сміли - у зверненні висловлювалася подяка міському голові за ту роботу, що він зробив і робить для процвітання і розвитку міста. Жінка запропонувала підтримку ініціативної групи смілян, від імені яких вона прийшла на прийом, у всіх добрих починаннях мера».
17.01.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter