«Комітет підтримки Миколи Мельниченка» "накапав" Нацраді на телестудію радника Тулуба

«Комітет підтримки Миколи Мельниченка» "накапав" Нацраді на телестудію радника ТулубаНаціональна рада на засіданні 16 січня ухвалила призначити позапланову перевірку діяльності ПІІ у формі ТОВ «ТРК «НБМ», м. Київ, – 5 канал.
Рішення було прийнято з огляду на звернення громадського об’єднання «Комітет підтримки Миколи Мельниченка», що надійшло до регулятора 26 листопада 2012 року. На думку заявника, в ефірі телерадіокомпанії мали місце передання каналу в суборенду та ретрансляція програм ТОВ ТРК «Медіа маркет» усупереч вимогам Законів України «Про телебачення і радіомовлення» та «Про рекламу». Такого висновку ГО «Комітет підтримки Миколи Мельниченка» дійшло, здійснюючи у період із червня по жовтень 2012 року в домашніх умовах вибірковий запис програм 5 каналу.
Станом на 25 грудня 2012 року відповіді на звернення Національної ради стосовно цього питання від мовника не надходило.
Також, реагуючи на ще одне звернення ГО «Комітет підтримки Миколи Мельниченка», Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки діяльності Черкаської ОДТРК, м. Черкаси. На думку об’єднання, в ефірі цієї телерадіокомпанії також мали місце передання каналу в суборенду і ретрансляція програм ТОВ ТРК «Ільдана», про що свідчить власний моніторинг ГО, проведений із червня по жовтень 2012 року. На звернення регулятора Черкаська ОДТРК повідомила, що відеоматеріали з логотипом «Ільдана» поширювалися на підставі угоди про послуги.
Крім того, позапланово перевірять і ТОВ «ТРК ІТВ», м. Сімферополь, АРК. Як ідеться у зверненні журналістського інтернет-порталу «Крим.Коментарі», що надійшло до Національної ради 30 листопада 2012 року, в ефірі телерадіокомпанії 28 листопада 2012 року в прайм-таймі вийшов сюжет із неприкритою ненормативною лексикою.
Від Провінції: нагадаємо, що директором черкаської ТОВ ТРК «Ільдана» є радник голови Черкаської ОДА Тетяна Шадріна.
17.01.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:03 17.01.2013 Marfa:
Почему "колишнім"? А кто сейчас там "керує"? Разве не она?
14:44 17.01.2013 valentina:
Валентина.
А колишнім директором і співвласником ТОВ ТРК «Медіа маркет» є теперішній представник Національної ради в Черкаській області Надія Горбаченко.