"Хочеш жити, вмій крутитися": головний тюремник Черкащини провів рекламний показ виробів "підопічних" на нараді в ОДА

"Хочеш жити, вмій крутитися": головний тюремник Черкащини провів рекламний показ виробів "підопічних" на нараді в ОДА Одним з головних завдань установ виконання покарань Черкаської області є ізоляція близько 4 тисяч засуджених, забезпечення їхнього виправлення, сплати ними аліментів та відшкодування згідно з вироками суду збитків, завданих державі, юридичним і фізичним особам, шляхом їх залучення до праці. Про це учасникам спільної координаційної наради керівників структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Черкаській області розповів начальник управління Державної пенітенціарної служби області Анатолій Грищенко.
За 2012 рік підприємствами виправних колоній нашої області було випущено промислової продукції порівняно з 2011 роком на 2 мільйони гривень більше.
- На майже таку ж суму збільшилась і реалізація, - зауважив Анатолій Грищенко.
Проводиться пошук нових виробів для впровадження на виробництві. Так, за 2012 рік освоєно 14 видів продукції (переважно швейні та гранітні вироби), що дало змогу працевлаштувати ще 69 осіб з числа засуджених.
Також в ході доповіді всі присутні були ознайомлені з основними видами продукції, котрі на даний виготовляються на підприємствах установ виконання покарань Черкаської області та з їхньою рекламно-маркетинговою діяльністю.
Наприкінці свого виступу Анатолій Грищенко висловив прохання надання практичного сприяння в залученні виробничого та трудового потенціалу виправних установ для виконання замовлень та надання послуг, в яких виникає потреба в області.
15.01.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter