МВК: Черкащани, що проживають на перейменованій вулиці Чорновола, можуть не змінювати документи без потреби

Жителі вулиці Чорновола, яка раніше іменувалась Енгельса, без необхідності можуть не змінювати паспорт чи інші документи, інформують у Черкаському МВК.
За словами головного спеціаліста-юрисконсульта відділу загально-правових питань Черкаської міської ради Максима Науменка, заміна може бути здійснена лише за власним бажанням чи за згодою цієї особи на пропозицію відповідного органу чи організації привести той чи інший документ у відповідність.

Відомості про зміну назву вулиці вносяться уповноваженою на це особою саме під час вчинення інших дій, наприклад, при нотаріальному посвідченні правочину, при реєстрації/перереєстрації права власності, відчуженні (продажі, даруванні) нерухомого майна (квартири, будинку), внесенні змін до облікових даних платників податків, внесення змін до відомостей про юридичну особу або фізичну особу – підприємця чи при проходженні інших формальних процедур.

– Під час внесення нової інформації слід надати уповноваженій особі (нотаріусу, державному реєстратору, працівнику податкової служби чи іншим) рішення Черкаської міської ради про зміну найменування вулиці, – говорить юрисконсульт. Такий документ, який має бути завірений печаткою міської ради, можна отримати через відділ звернень – вул. Б.Вишневецького, 36, к. 106.

Якщо є потреба замінити паспорт
Жителі вулиці Чорновола мають звернутися до свого СУБу і заповнити бланки на заміну адреси. Далі відповідна печатка у паспорт вноситься безкоштовно.

Якщо слід внести зміни до установчих документів
Юридичним особам слід звернутися до державного реєстратора у Центр надання адміністративних послуг. Вартість зміни – 51 гривня, також слід опублікувати повідомлення про зміну місця знаходження у Бюлетень державної реєстрації – це коштує 51 гривню.
Фізичні особи-підприємці вносять зміни до відомостей про ФОП. Також слід звернутися до державного реєстратора. Вартість – 10,2 грн.

Зміни до договору оренди
Якщо є потреба внести зміни до договору оренди і привести цей документ у відповідність – то особі варто звернутись у відділ звернень міської ради із заявою. Зміни вносяться протягом місяця.

Зміни у документи про право власності на нерухоме майно
Якщо виникла потреба (продаж, дарування, іпотека тощо) внести зміни в реєстр прав власності на нерухоме майно, слід звернутися до державного реєстратора у Центр надання адміністративних послуг. Вартість надання витягу з реєстру речових прав – 120 гривень з особи.
Якщо потрібно змінити технічний паспорт
Внесення змін у технічні паспорти фізичних та юридичних осіб здійснює бюро технічної інвентаризації. Така послуга проводиться за потребою. Вартість змін – 27,1 грн.
14.01.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter