На Водохрещу в Черкасах обладнають 3 зони для купання

На Водохрещу в Черкасах обладнають 3 зони для купання 19 січня православні та греко-католики святкують останнє різдвяне свято – Водохреща. За інформацією Черкаського МВК, купатися у водохрещенській воді у Черкасах можна буде у трьох куточках міста, де облаштують спеціальні зони .
19 січня у місті обряд можна здійснити на офіційно визначених місцях – на пляжах «Рив’єра», «Митницький» (перехрестя вул. С. Смирнова – вул. Героїв Дніпра) та на «Бочці».

Для безпеки громадян там у цей день із 7.30 ранку чергуватимуть сезонні рятувальні пости КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба». Також на пляжі «Митницький» та пляжі «Рив’єра» розгорнуть пункти обігріву та пригощатимуть гарячим чаєм.

Управління цивільної оборони департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради просить жителів міста для їхньої безпеки утриматись від купання в інших, необлаштованих для проведення обряду, місцях та попереджає про можливість переохолодження при здійсненні святкового купання і пірнання.
12.01.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter