У Черкаському ЦНАПі з`явилися перші черги - через реєстрацію прав на нерухоме майно

У Черкаському ЦНАПі з`явилися перші черги - через реєстрацію прав на нерухоме майноЗа інформацією Черкаського МВК, із 1 січня у Центрі надання адміністративних послуг проводиться державна реєстрація речових прав на нерухоме майно. Раніше ці послуги надавали БТІ, Управління держкомзему та Інформюст. Жителі масово на початку року звертаються за цими послугами до ЦНАПу. За три дні прийому – понад 200 осіб.
– Дуже багато клієнтів із перших же днів, – розповідає начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Світлана Шуляк-Гончаренко. – Намагаємось обслуговувати дуже швидко, однак все одно заявникам доводиться чекати у черзі. Адже за новою вимогою ми одразу всі документи скануємо і вносимо до реєстру в електронному вигляді. Це потребує додаткового часу.
Але, за словами Світлани Шуляк-Гончаренко, процедура реєстрації речових прав на нерухоме майно не є терміновою, її можна здійснити протягом тривалого періоду. Якщо у вас немає нагальної потреби у переоформленні документів – краще почекати.
05.01.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter