У новорічні та різдвяні свята на Черкащині працюють соціальні патрулі

У новорічні та різдвяні свята на Черкащині працюють соціальні патрулі 29 грудня, відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України, у Черкаській області розпочали роботу соціальні патрулі. З 30 грудня 2012 року по 8 січня 2013 року соціальні патрулі у складі працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, соціальних служб та медичних працівників будуть працювати цілодобово.
Як інформують в УМНС області, головна мета соціальних патрулів – попередження загибелі людей від переохолодження.
Робота соціальних патрулів проходитиме під керівництвом чергових робочих груп регіонального Оперативного штабу, який очолив голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.
У відповідності до його розпорядження, аналогічні регіональні штаби впродовж 29 грудня були створені в усіх районних центра та містах обласного підпорядкування.
На території Черкаської області відбуватиметься періодичне патрулювання в місцях з найбільшою ймовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги.
При отриманні виклику, або виявленні людини яка потребує допомоги, потерпілих будуть доправляти до найближчого пункту обігріву чи лікувального закладу
02.01.2013 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter