Черкаський МВК: 2013 року видатки на утримання апарату - на 15 млн. грн. менше від потреби

Черкаський МВК: 2013 року видатки на утримання апарату - на 15 млн. грн. менше від потреби У міському бюджеті Черкас на 2013 рік затвердили видатки на утримання апарату управління на 15 млн гривень менше від потреби. Як інформують у Черкаському МВК, працівникам міськвиконкому доведеться оптимізувати структуру та зменшувати видатки на заробітну плату та енергоносії. Водночас міська рада значно збільшила порівняно із минулим роком видатки на розвиток спорту, культури та на галузь житлово-комунального господарства.

- На галузь спорту у бюджеті наступного року закладено на 5 мільйонів гривень більше, ніж попереднього, - зазначає депутат міської ради, член бюджетної комісії Андрій Більда. – Це суттєва допомога для повноцінного розвитку фізкультури та спорту у місті, адже ці кошти дозволять оплачувати поїздки черкаських спортсменів на змагання різних рівнів, придбати інвентар для шкіл, виконати поточні ремонти. Також плануємо придбати спортивну форму для всіх команд міста із усіх видів спорту, аби вони гідно презентували Черкаси на всеукраїнському та світовому рівні.

Як розповідає Олег Ліходькін, голова депутатської групи Вільні Демократи, також наступного року збільшуються видатки на виплати премій учням і педагогам, стипендій міського голови, на діяльність інватаксі. Розмір фінансування органів самоорганізації населення збільшили удвічі – до 1,5 млн гривень. На програми розвитку культури, грантів, Черкаські таланти виділили більше 6 мільйонів гривень. Галузь житлово-комунального господарства на прибирання міста, озеленення, утримання світлофорів, освітлення отримала 34 мільйони гривень – на 7 мільйонів більше, ніж цього року.
02.01.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter