Аврал на Чигиринській: каналізаційний колектор Черкас знову на ремонті

Аврал на Чигиринській: каналізаційний колектор Черкас знову на ремонті Аварійні бригади Черкаського водоканалу проводять роботи з прокладання перемички між головним каналізаційним колектором на вул. Чигиринській на колектор глибокого закладення.
Як інформують на Черкаському водоканалі, діючий головний каналізаційний колектор відводить майже 70 % стічних вод міста та знаходиться в аварійному стані. Майже щороку на ньому трапляються кілька серйозних аварій. Труби, прокладені ще в 70-их роках, активно руйнує газова корозія, яка сьогодні є проблемою номер один для підприємства. Зважаючи на катастрофічність ситуації, прийнято рішення вивести у плановий ремонт понад кілометр цього аварійного колектора. Адже тут у кількох місцях уже просів грунт, тож у будь-який момент може статися обвал.
Для того, щоб вивести цю ділянку колектора у ремонт, на розі вулиць Чигиринська-Пацаєва водоканалівці і прокладають перемичку, щоб спрямувати стоки з діючого колектора у колектор глибокого залягання. Його почали будувати ще за часів СРСР, як альтернативу діючому. Під час розпаду Радянського Союзу фінансування на подальше будівництво призупинилось, тож він так і залишився в тому вигляді, що є нині.
Аварійні бригади працюють у складних умовах, адже колектор розташований на глибині 8 метрів і грунтові води залягають неглибоко. Роботи планується завершити у найближчий термін.
27.12.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter