Черкаські чиновники рапортують про розробку "низки заходів", після яких кількість нелегальних перевізників зменшиться до рівня статистичної похибки

Черкаські чиновники рапортують про розробку "низки заходів", після яких кількість нелегальних перевізників зменшиться до рівня статистичної похибки Учора, повідомляють в облдержадміністрації, на традиційній щопонеділковій нараді під головуванням Сергія Тулуба, було розглянуто питання щодо реалізації державної політики з питань безпеки на автомобільному, міському електричному транспорті та ведення дорожнього господарства.
Як повідомив на нараді в Черкаській ОДА начальник управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті області Віктор Лещенко, 2012 року інспекція перевірила 2 780 автотранспортних засобів та виявила 1 465 порушень транспортного законодавства, зокрема 728 із яких допущено нелегальними перевізниками, - Близько 50 % накладених штрафів припадає саме на нелегальних перевізників, - підкреслив В. Лещенко.
Проблема нелегальних перевезень пасажирів лишається актуальною.
«Такі перевезення стихійно формуються періодично у місцях скупчення пасажирів у напрямках з/чи до великих міст, або організовуються перевізниками за попередньою домовленістю із пасажирами, – вважає Віктор Григорович. –Частина нелегальних перевізників легалізували свою діяльність шляхом реєстрації як СПД та отримання ліцензій, частина отримала дозвільні документи від замовників та організаторів перевезень.
Начальник управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в Черкаській області також зауважив, що сьогодні вже розроблено низку заходів щодо посилення контролю роботи перевезень. Для цього будуть залучені всі наявні сили і засоби Управління та працівники інших структур, що значно покращить стан автоперевезень, безпеку громадян та суттєво зменшить кількість нелегальних перевізників в області.
25.12.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter