Черкаське ДАІ почало "творчо" збивати гроші з водіїв(розповідь постраждалого)

Черкаське ДАІ почало "творчо" збивати гроші з водіїв(розповідь постраждалого)Про «творчий» підхід до спілкування з водіями-порушниками розповів Провінції наш постійний читач, нещодавно затриманий автоінспекторами біля Золотоніського КПП.
- Близько місяця тому я повертався додому з товаришем, - розповідає Анатолій. – На кільці біля Золотоноші нас зупинив інспектор. З`ясувалося, що в машині не працює ліва фара. Мій товариш, який сидів за кермом, пішов до інспектора. Той заповнив протокол про адміністративне порушення і запропонував підписати його. «Упродовж однієї доби Ви можете усунути неполадку, тоді штраф з Вас ніхто не вимагатиме», - пообіцяв інспектор. Звісно, товариш погодився і підписав протокол. Приїхавши в Черкаси, ми швидесенько відремонтували фару і забули про ДАІ.
Однак ДАІ про нас пам’ятало! Днями отримуємо квитанцію про необхідність сплатити штраф 340 гривень. За ту саму фару…Можна опротестувати це в суді. Але, як з`ясувалося, послуги адвоката обійдуться приблизно в таку ж суму, яку ми маємо сплатити в ДАІ. Доведеться платити. Мій товариш присягається, що коли б даішник не пообіцяв йому «анулювання» штрафу, то він ніколи б не підписав протокол…Дрібне мухлювання, але неприємно.
19.12.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter