Канівський перевізник голодує в Черкаській ОДА, протестуючи проти свавілля черкаських і канівських чиновників

Канівський перевізник голодує в Черкаській ОДА, протестуючи проти свавілля черкаських і канівських чиновників Підприємець Ігор Сухобрус почав голодувати в Черкаській облдержадміністрації. Так він вирішив виявити свій протест проти свавілля та корупції посадових осіб Черкаської ОДА.
Ігор Сухобрус – перевізник. Має 36 автобусів. Два роки тому працював на 18 маршрутах. Здійснював перевезення за напрямами "Канів-Черкаси", "Канів-Київ" та перевезення в межах міста. Зараз у нього лишилося 4 маршрути.
"Два роки убивають мій бізнес і намагаються знищити мене фізично. На знак протесту я вирішив голодувати. До кінця, - заявив Сухобрус. - Проблеми розпочалися два роки тому, коли міським головою Канева обрали Ніколенка. За проханням моїх конкурентів по бізнесу, він написав лист у Міністерство транспорту про те, що в мене відсутня виробнича база для перевезення пасажирів. Це недостовірна інформація, бо моє підприємство сертифіковане Міністерством транспорту й зв'язку. 17 грудня 2012 року був проведений конкурс на перевезення в Каневі. Я закупив нові автобуси для цього рейсу, але мені недорахували бали й не дозволили здійснювати перевезення. Я звернувся в суд, але справу розглядають вже понад 2 роки, хоча повинні 2 місяці. Ніколенко зводить зі мною рахунки. За ці два роки мені підпалили нові автобуси й два згоріли вщент. Кримінальну справу порушили, але її ніхто не розглядає, бо в тому зацікавлений Ніколенко й секретар Канівської міської ради, який є моїм конкурентом по бізнесу. На мене було 2 напади, однак ці кримінальні справи теж не розслідуються протягом 2 років. На весні мене прийняв губернатор Черкаської області й пообіцяв, що це питання буде врегульоване, однак по цей час нічого не змінилося".
Підприємство перебуває на грані банкрутства.
"Зараз у мене лишилося 2 маршрути на Київ, і 2 на Черкаси. Моє підприємство на грані банкрутства, тому що ми взяли в кредит автобуси, за які тепер не можемо виплатити, - продовжує Сухобрус. - Коли я прийшов до міськради, Ніколенко сказав своїм помічникам, щоб вони прибрали це сміття з кабінету, показуючи на мене. Я прийшов до губернатора, мене відправили до заступника Безверхнього, він обіцяв вирішити, але по цей час ніяких змін. Я розумію, що мене дурять. Мене викликав Безверхній і в грубій формі мене образив, матюкався, намагався спровокувати незаконні дії з мого боку. Я просто вийшов з кабінету. Буду голодувати до тих пір, поки не прийме губернатор і не втрутиться в ситуацію".

Інна Іщук Gazeta.ua
19.12.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter