Тулуб почав жартувати над Уздеміром. Гендиректор черкаської ОДТРК сказав: "Карєту мнє, карєту!"

Тулуб почав жартувати над Уздеміром. Гендиректор черкаської ОДТРК сказав: "Карєту мнє, карєту!"Учора в черкаській ОДТРК «Рось» відбулася зустріч творчого колективу з головою ОДА Сергієм Тулубом. Офіційна мета зустрічі – обговорення нагальних питань роботи телекомпанії.
За інформацією учасників, під час зустрічі Тулуб кілька разів в`їдливо прокоментував окремі аспекти діяльності гендиректора ОДТРК, депутата обласної ради від Партії регіонів Юрія Уздеміра. Останній ніяк не прокоментував іронію людини, яка півтора роки тому привезла його в Черкаси та рекомендувала на цю посаду.
Після того, як голова ОДА пішов, Уздемір заявив колективу, що після такої публічної оцінки його роботи з боку Тулуба він не бачить перспектив у продовженні роботи на телекомпанії.
17.02.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:44 18.02.2012 Collider:
Був, чув, інформація не точна. Дослівно сказав таке:"Я еще думал, чтоб остаться. Но после того, что сегодня услышал (мається на увазі те, що кілька працівників відкинувши страх розповіли голові ОДА правду), я не смогу дальше так работать".
А думав він, що після всіх матюків, образ, неповаги до всіх, окрім 5-7 прихвостнів, після "чигиринских казачков, которые ведут себя, вроде письмо султану пишут" і т.д., люди і надалі будуть мовчать? Явно не адекватний. Так тепер щей нахваляється показати "кузькіну мать"!
А "Провінції" порадивби прийти і поспілкуватись із людьми, а не з тими, хто спочатку листи в підтримку Уздеміра пише і організовує підписи, а потім це вам зливає.