Тулуб завірив черкаських суддів, що всі вони доживуть до того дня, коли правосуддя в Україні буде

Тулуб завірив черкаських суддів, що всі вони доживуть до того дня, коли правосуддя в Україні будеЯк інформують у Черкаській ОДА, у переддень професійного свята працівники суду зібралися в обласній філармонії для участі в урочистих заходах з нагоди Дня працівника суду. Долучився до вітань і голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.
«Я щиросердно вітаю вас з великим святом для усіх черкащан – днем правосуддя, днем справедливості, днем, який увійшов в історію, як професійне свято тих, хто щодня працює над тим, щоб здійснювалась справедливість по відношенню до кожної людини, яка живе на території України. З огляду на статус судової влади є закономірним, що зміцнення нашої держави, підвищення її авторитету в світі та суспільстві значною мірою залежить від створення в Україні сильного, справедливого та авторитетного суду. На це спрямовано реформування судової системи, що здійснюється за ініціативою Президента України Віктора Федоровича Януковича. Переконаний, що найближчим часом правосуддя в Україні відбуватиметься згідно європейських і світових правових норм», – підкреслив очільник області.
Сергій Тулуб вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації. Їх отримали помічник судді апеляційного суду Черкаської області Людмила Бойко, судовий розпорядник Чорнобаївського районного суду Черкаської області Надія Кулик та старший консультант апеляційного суду Черкаської області Олена Туренко.
14.12.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter