Студент-першокурсник Гусаченко вчить черкащан, як за допомогою мармурової крихти боротися з ожеледицею

Студент-першокурсник Гусаченко вчить черкащан, як за допомогою мармурової крихти боротися з ожеледицею  За інформацією прес-служби Черкаського МВК, черкаські екологи рекомендують у боротьбі із ожеледицею застосовувати досвід європейських країн. У країнах Старого світу не використовують пісок та сіль для посипання територій, пішохідних доріжок, тротуарів поблизу магазинів, торгівельних центрів, офісів, житлових будинків. Там застосовують мармурові чи гранітні крихти. Придбати такий товар можна у будь-якому магазині, що продає будівельні матеріали.
За словами екологів, суміш піску із сіллю є шкідливою для зелених насаджень, газонів, взуття. До того ж через пісок, що потрапляє до приміщення, утворюється бруд. Мармурова крихта завдяки своїм властивостям врізається у лід. Через це не виникає ковзання.
— Окрім того, що мармурова крихта не утворює бруду, її можна використовувати кілька разів. Після того, як зійде сніг, її збирають і використовують повторно. Застосовують мармурову крихту в Угорщині, Австрії, Німеччині, Хорватії, Словенії, Італії, — розповів начальник відділу екології Володимир Гусаченко.
Він додав, що мармурова крихта не можна використовувати для посипання на автошляхах.

Від Провінції:
кілька черкаських екологів, до яких Провінція звернулась за коментарями з приводу даної ініціативи, - розвели руками…Цікаво, що начальник відділу екології Гусаченко – студент 1-го курсу заочного відділення будівельного факультету ЧДТУ за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Теоретичні навички, отримані в університет, першокурсник Гусаченко втілює на практиці на місці …головного еколога Черкас.
16.02.2012 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter