КП "Черкасиводоканал": цього року в Черкасах замінили 586 люків

КП "Черкасиводоканал": цього року в Черкасах замінили 586 люківЯк інформують у КП «Черкасиводоканал», цього року працівники підприємства встановили і замінили 586 люків у різних районах міста.
- Цього року лише 199 люків та 153 зливоприймальні решітки ми встановили на тих вулицях міста, де проходив капітальний ремонт асфальтного покриття, - говорить головний інженер КП "Черкасиводоканал" Григорій Руденко. - Загалом проведено заміну 65 люків на вул. Хрещатик, 23 — на вул. Смілянська, 78 — на вул. Благовісна, 9 — на вул. Котовського, 4 — на вул. Їльїна, 3 — на вул. Енгельса та 17 — по проспекту Хіміків. На даних вулицях встановлено нові чеські люки. Вони виготовлені з композитних полімерних матеріалів та мають декілька своєрідних ступенів захисту.
Крім люків, за необхідності, водоканалівці також встановлюють нові плити перекриття. Загалом у місті більше 10 тисяч колодязів, які збудовані ще всередині минулого століття. З часом газова корозія, що утворюється в трубах колектора, руйнує цегляну кладку, тож працівники Водоканалу розбирають її, кладуть нову бетонну плиту, цеглу та встановлюють люк.
11.12.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter