Прокуратура: інспекція з питань захисту прав споживачів не дотримується антикорупційного законодавства

Прокуратура: інспекція з питань захисту прав споживачів не дотримується антикорупційного законодавстваПрокуратура області перевірила додержання вимог Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», та «Про державну службу» в діяльності інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області.
Встановлено, що працівники вказаної установи не забезпечили виконання вимог чинного законодавства, а саме, не повно формували справи, заповняли особисті картки та недостовірно складали опис документів особових справ державних службовців. Також, не підготовили плани заходів та навчання державних службовців з питань застосування антикорупційного законодавства, протоколи про проведення таких занять в Інспекції відсутні.
За результатом перевірки на усунення порушень законодавства прокуратурою області внесено подання на адресу начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області, яке розглянуто та задоволено, а 2 посадові особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.
10.12.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter