ДФІ нарахувало на Черкащині понад 300 тис. грн. зайво виділених субсидій

ДФІ нарахувало на Черкащині понад 300 тис. грн. зайво виділених субсидій Як інформує прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області, у ході ревізій 5 районних управлінь праці та соціального захисту населення за 2010, 2011 роки та 9 місяців 2012 року інспектори Черкащини перевірили використання коштів субвенції, виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам для надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату комунальних послуг, надання пільг з послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Так, під час перевірки законності компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян, встановлено завищення вартості квитків на проїзд та, як наслідок, відшкодування перевізнику понесених витрат на суму 200 тис. грн. Окрім того, ще 32 тис. грн. зайво відшкодовано перевізникам через завищення кількості перевезених громадян, що користувалися пільгами, та неврахування зменшення кількості приміських маршрутів.
Також при наданні незаконних пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, послуг тепло- та водопостачання, квартирної плати бюджету завдано збитків на суму 66 тис. грн.
07.12.2012 13:09
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter