Ноу-хау від "вертухаїв": На Уманській "зоні" №129 засуджені "мають можливість розвивати духовний і творчий потенціал"

Ноу-хау від "вертухаїв": На Уманській "зоні" №129 засуджені "мають можливість розвивати духовний і творчий потенціал" 5 грудня до Уманської виправної колонії №129 були запрошені представники Уманського міського центру зайнятості, Центру соціальних служб, спостережної комісії та місцевих ЗМІ.
Цього дня в установі відбулись заходи, присвячені Всесвітньому дню права та проведенню Всеукраїнського тижня права. Запрошення гостей мало на меті продемонструвати належне дотримання та захист прав засуджених жінок, котрі відбувають покарання в установі.
Ноу-хау від "вертухаїв": На Уманській "зоні" №129 засуджені "мають можливість розвивати духовний і творчий потенціал"

Для запрошених була організована оглядова екскурсія установою, до якої долучились також і вчителі та учні 10-11 класів Текучанської загальноосвітньої школи, котрі поглиблено вивчають правознавство.
Гостям показали, що засуджені мають достойні побутові умови проживання – свіжі сучасні ремонти гуртожитків, їдальні, банно-прального відділення. Всі бажаючі мають змогу навчатись та бути працевлаштованими на підприємстві установи. Засуджені мають можливість розвивати свій духовний та творчий потенціал, за необхідності можуть звернутись за психологічною допомогою.Дітям, котрі прийшли на екскурсію, розповіли про правила режиму.
Після завершення огляду колонії, представники Уманського міського центру зайнятості провели розмову із засудженими жінками, котрі найближчим часом готуються до звільнення. Їм повідомили про їхні права на ринку праці та про пільги у працевлаштуванні. Досить важливою виявилась інформація про право на отримання допомоги по безробіттю після постановки на облік у службі зайнятості, повідомили у прес-службі управління ДПтС України в Черкаській області.
06.12.2012 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter