У Липівському заказнику спіймали чотирьох браконьєрів

У Липівському заказнику спіймали чотирьох браконьєрівДо правоохоронних органів постійно надходить інформація про те, що в темну добу часу на території Липівського заказника браконьєри займаються незаконним виловом риби.
Спільними силами Управління МВС України в Черкаській області та Держрибоохорони було вирішено провести раптову перевірку у зоні цього заказника. В результаті спільних дій правоохоронці затримали чотирьох браконьєрів, які керували двома промисловим баркасами та займалися незаконним виловом риби на забороненій території. У цих осіб було вилучено майже півтони риби та рибацькі сітки. Сума збитків, завдана державі незаконною діяльністю браконьєрів, становить близько 14 тисяч гривень. Як інформують в УМВС України в Черкаській області, кожен баркас, який є малошвидкісним водним транспортом, може транспортувати до 1400 кілограмів виловленої риби.
Тепер за цим фактом вирішується питання про відкриття кримінального провадження, у ході якого буде встановлено - чому браконьєри неподалік від пункту охорони екологічної служби так нахабно порушували закон.
05.12.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter