Черкаський підприємець розрахувався у ресторані візитівкою чиновника

Черкаський підприємець розрахувався у ресторані візитівкою чиновника23 листопада черкаський підприємець 40-річний Ігор Ковальов розрахувався у ресторані "Ле Балкон" візитівкою радника голови Антикорупційного комітету України. Із 691 грн оплатив половину і поклав візитівку, пише Gazeta.ua.
— Зі словами: "Сподіваюся, у вас до мене питань немає", — згадує співвласник закладу 41-річний Сергій Дідовський.
Того вечора у ресторані мав бути концерт. Однак організатори його скасували, відвідувачам повернули заплачені за вхід 60 грн.
— Вибачились, як компенсацію додатково зробили знижку 30 відсотків за всіма рахунками. Гості поставилися з розумінням, а цей був незадоволений. Він щось таке городив. Зрештою, щоб не продовжувати, ми йому повернули й те, що він заплатив, — розводить руками Сергій.
Із підприємцем були ще п'ятеро. Замовляли різні страви, випили три пляшки горілки. Загалом мали заплатити 988 грн, зі знижкою — 691 грн.
На візитівці — напис червоними літерами "Антикорупційний комітет України", праворуч герб, ліворуч — ім'я, прізвище та посада: "Радник Голови". Внизу номер мобільного, приватна й електронна адреси.
Їдемо за зазначеною адресою в Черкасах. Це 9-поверхівка. Стіни на сходових майданчиках давно не фарбовані, пописані. Двері квартири на четвертому поверсі відчиняє жінка років 45, дружина власника візитівки.
— Його підставили, — запевняє. Набирає номер чоловіка і передає слухавку.
— Не був я ніколи в тому ресторані, — відповідає 54-річний Валерій Вікторович, чиї реквізити зазначені на картці. Погоджується зустрітися в ресторані. За годину під'їжджає своїм джипом "Мазда СХ-9".
— Це однозначно не та людина, — говорить Дідовський.
— Це збіг. Так, я член громадської організації "Антикорупційний комітет". Але вже рік як не радник голови, — каже власник візитівки. — Хворію на цукровий діабет і два роки не ходжу в ресторани.
Сергій Дідовський показує номер телефону, з якого замовляли столик. Валерій Вікторович телефонує і запрошує співрозмовника під'їхати. За 15 хв. до закладу заходить підприємець Ігор Ковальов — коротко стрижений високий чоловік у сірій куртці.
— Це той, — киває Дідовський.
Ковальов ніяковіє, коли бачить Валерія.
— Это мой прокол, — спантеличено каже власнику візитівки. — Я в костюмі був, який рідко вдягаю. В кишені була твоя візитка. Неприємно. Перед тобою винен. Давай розберемося в приватному порядку.
Валерій Вікторович погоджується. З Ковальовим він торік мав бізнесові справи.
— Так, я вчинив неправильно. Але ж ми прийшли на концерт, зробили нормальне замовлення, а виступу не було. Я ж явно не їсти сюди прийшов. Нам зробили знижку, повернули гроші за квитки. Могли би сказати, що вечеря за їхній рахунок, — розповідає Ігор Ковальов, коли виходить із закладу. Грошей з нього так і не взяли.
05.12.2012 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter