На Черкащині завершили нормативну грошову оцінку земель

На Черкащині завершили нормативну грошову оцінку земельТериторіальні органи земельних ресурсів провели нормативну грошову оцінку земель у 28 957 населених пунктах, що становить 97,2% їх загальної кількості. Як повідомляють у Прес-службі Державного агентства земельних ресурсів, зокрема, у Києві, Севастополі та населених пунктах Волинської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської областях ці роботи виконано у повному обсязі.

Нормативна грошова оцінка земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів загалом проведена на площі 530,50 тис. га, що складає 4,86% їх загальної площі.

«Ми маємо прискорити виконання робіт щодо проведення нормативної грошової оцінки земель як одного із головних економічних регуляторів земельних відносин, – зазначив Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко. – Адже оновлення показників економічної оцінки земель забезпечить збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів».
04.12.2012 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter