У ЧДТУ провели акцію "Я захищаюсь від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я»

У ЧДТУ провели акцію "Я захищаюсь від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я»Як повідомляють у Головному управлінні охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації, 3 грудня у Черкаському державному технологічному університеті відбулась інформаційно-просвітницька акція «Я захищаюсь від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я», присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Цей захід – яскравий приклад співпраці державних, громадських та міжнародних організацій у боротьбі із глобальними викликами суспільства – епідемією ВІЛ\СНІД, демографічною кризою.
До початку проведення заходу організатори розмістили на стіні великі паперові панно із написом «Я захищаюся від ВІЛ/СНІДу та бережу своє репродуктивне здоров’я, тому що…». Кожний студент міг взяти маркер і продовжити речення, висловивши на папері власну позицію з цього питання.
Волонтери інформували студентів про необхідність захисту від СНІДу, збереження репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків, про використання сучасних й ефективних методів контрацепції. Особливо звертали увагу на подолання стереотипів у питаннях культури статевих стосунків, планування сім`ї, вагітності, утвердження в свідомості закоханих пар розуміння високої місії материнства та батьківства. Загальний фон події було створено тематичними музичними композиціями, присвяченими цьому дню, а також відеороликами.
У ході акції студенти отримали безкоштовно спеціалізовану літературу щодо захисту репродуктивного здоров'я, контрацептиви й консультаційну підтримку спеціально підготовлених волонтерів та фахову – спеціалістів Центру планування сім’ї та Центру ВІЛ\СНІД. Також усі бажаючі змогли пройти безкоштовно анонімне тестування на ВІЛ у мобільній амбулаторії.

Аналогічні заходи відбулись 30 листопада в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького та у двох навчальних закладах м. Звенигородка – філії Східноєвропейського університету та Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Партнером проведення акцій у м. Звенигородка є районна організація Товариства Червоного Хреста України.
04.12.2012 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter